Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
RE: moje "dzieła prawie sztuki" storczyk w Paryżu.. s. 39 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: RE: moje "dzieła prawie sztuki" storczyk w Paryżu.. s. 39 (/showthread.php?tid=1411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: moje "dzieła prawie sztuki" str.12 - Karolci - 02-05-2013

jak dla mnie super!
lubię takie klimaty


RE: moje "dzieła prawie sztuki" str.12 - Shanna - 02-05-2013

I ja jestem na tak. Fajny ksztalt klucznika. W ogole ciekawe wykonanie.


RE: moje "dzieła prawie sztuki" str.12 - gofira - 02-06-2013

pomysł i mnei przypadł do gustu - fakt zdjątka małe ale lubię zielony i nowe ze starego więc ja jestem na TAK


RE: moje "dzieła prawie sztuki" str.12 - abfd - 02-08-2013

Dzięki za odwiedziny i komentarze. Sielski widoczek jest jednym z mioch ulubionych. Zreszta, jak pewnie da się zauwazyć, lubię widoczki. Użyłam pudełka z przegródką, ponieważ chciałam prosty klucznk - prostopadłościan, bez udziwnień, z którymi nie wiadomo co zrobić (ja nie wiem). Stąd pomysł przeróbki.
I ten zielony kolor, jest mieszanką farb w odcieniu zielonym (mi.in. takiej, której Dominika nie lubi - bo efekt wychodzi plastikowy) z brązami.
Reliefy to pasta strukturalna - robiłam je pierwszy raz, nie rozmazały się zbytnio, ale większych zdjęć nie dam Wink! co nie badać dogłębniej efektu Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" str.12 - kachifoo - 02-08-2013

Brawo za pomysłowość i kombinatorstwoWink Piękna ta zieleń... Fajna pracaSmile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" str.12 - abfd - 02-12-2013

Kachifoo, dzięki Smile
______________________________________________________________
A teraz czas na coś słodkiego. Zainspirowana herbaciarką Ataner, postanowiłam przemienić pudełko blaszane na ciasteczka w pudełko tematyczne. Pierwotnie było niebieskie w jakieś dziwne wzory.., ot pudełko z dyskontu, nie pasowało mi do kuchni wcale. Nie lubię fioletu, ale tutaj taki kolor pasował.
Jeszcze duużo warstw lakieru muszę położyć.. I jakość zdjęć nie taka, ale na razie nie mam innego aparatu, lub nie umiem nim robić zdjęć.
       


RE: moje "dzieła prawie sztuki" str.12 - craftingbydominique - 02-12-2013

przeswietne, fiolecik jest bardzo delikatny. zdjecia zamglone ociupinke, ale nie szkodzi, ja widze wszystko. bardzo mi sie obwodka podoba, szczegolnie te kropki, zawsze mowie, ze obramowanie pracy czymkolwiek ja 'zamyka', i tak jest wlasnie tutaj - raz, ze cienie, dwa ze kropki i plaszczyzna jest gotowa. delikatny obrazek, niezgorsze cieniowania obok. Bok mi sie szczegolnie podoba, ten slaczek to jest czesc papieru? bo nie mow, ze z reki jechalas flamastrem Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" coś słodkiego str. 13 - abfd - 02-12-2013

Domi, dzięki. No flamastrem.. gdybym miała takowy Wink
Chciałam zrobić jeszcze puszkę na herbatę, filiżanki i imbryczki już mam, skończył mi się za to szlaczek...


RE: moje "dzieła prawie sztuki" coś słodkiego str. 13 - Erato - 02-12-2013

Naprawdę słodkie Big Grin Kojarzy mi się z taką cukiernią, gdzie na ladach stoją babeczki, torty i kremówki. Doskonale Ci wyszło, brawo!


RE: moje "dzieła prawie sztuki" coś słodkiego str. 13 - abfd - 02-12-2013

Erato, dzięki. Bałam się, że za dużo tego cukru, ale jak się kojarzy z tak przyjemnym miejscem, to się cieszę Smile