Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - mydelniczka - jomajka12 - 02-14-2013

P.omysł z mydelniczka świetny, chyba tu jeszcze takiego czegoś nie było, zmarszczki wyglądają rzeczywiście jak fale, przecież to efekt zamierzony.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - mydelniczka - Erato - 02-14-2013

(02-14-2013, 10:03 PM)abfd napisał(a): Nie łap mnie za słowa Big Grin
Czemu? Ja to uwielbiam! Big Grin
Nata, grarut, jomajka - dziękuję Heart


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - mydelniczka - craftingbydominique - 02-15-2013

Najpierw otworzylam labedzia, bardzo sie do niego usmiechnelam, potem poczytalam o zmarszczkach, wrocilam - no przeca to sa ewidentnie fale. ja absolutnie bylam przekonana, ze to domalunek w postaci fal. Niby motyw za slodki, ale tak jak mowisz - musi sie cudnie w lazience prezentowac. Czasem takie odwazne motywy sa najlepsze.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - mydelniczka - Erato - 02-15-2013

Domi, witaj po sąsiedzku Wink Dzięki za uznanie dla łabądka Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - mydelniczka - craftingbydominique - 02-15-2013

Witaj Aga, pomachalam Katowicom z daleka Smile

ps. nowa tablice postawili na wylocie z lotniska - 'witejcie na slonsku', jakis pomysl masz dlaczego nie 'witojcie', przez 'o'. jo bych tak rzykla.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - mydelniczka - Erato - 02-15-2013

Hmmm... Ja bych jednak pedziała "witejcie" Big Grin Zależy pewnie, kaj się mieszka Big Grin Ale ze mnie to taka Ślązaczka, jak z koziej d... trąbka - wprawdzie urodziłam się w Katowicach, ale w zupełnie nie śląskiej rodzinie. Gwary znam tyle, co podłapałam od bardziej "autochtonicznych" kolegów i koleżanek z podstawówki...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bluszczowy świecznik - Erato - 02-15-2013

Czytam, że Vika już wiosnę zaklina, i to pewnie jej wina, że u mnie bluszcz porasta Big Grin
Świecznik-fala z ceramiki biskwitowej, po całości serwetka, krak Medium Stamperii, pasta umbra oraz biała Pentartu i dużo wycierania mokrą chusteczką, czyli znowu wielkie dzięki dla Dominiki Heart Lakierowane lakierem rozpuszczalnikowym w sprayu. Na razie dwie warstwy, może dam jeszcze trzecią.
Podoba mi się, aczkolwiek krak i pasta ukryły delikatny motyw pisma, który jest pod spodem (jest, wierzcie mi na słowo Smile ) i tego mi trochę szkoda.

I jeszcze kolaż.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bluszczowy świecznik - Vika - 02-15-2013

znaczy nadal potrafię czarować i moc wciąż jest ze mną, ufff... co za ulga Big Grin

A pismo jest! Dostrzegłam literki Smile

Świecznik wyszedł niezwykle wiosennie i... ślicznie, nie bójmy się tego słowa - ślicznie. Ślicznie, ślicznie i ślicznie Smile

Bardzo mi się podoba (takie biskwity robi nasz aniołek), ma cudny kształt, krak pierwsza klasa, a i motyw bluszczowy jak najbardziej naj...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bluszczowy świecznik - Zuza - 02-15-2013

Eee... to chyba wiosna z zeszłego roku, bo taka stareńka, popękana.... Tongue
Ale nawet mi się podoba Smile Nie wiem tylko jak wcisnęłaś tę gałązkę w dziurę, skoro kleiłaś po całości...?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bluszczowy świecznik - jomajka12 - 02-15-2013

Bardzo udany świecznik, podoba misie krak.