Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - metamorfoza ramy i chustecznik - Dyzia - 12-04-2012

Hm... działa ale chyba tylko do delikatnych, a medium podobno według etykietki można zostawić nawet bez zabezpieczeń...
Tak jak napisałaśSmile Mogłabyś zmyć nitro - aby trochę przemyć i osłabić to co jest w środku rowków, mogłabyś zaszpachlować i zrobić na nowo, mogłabyś przytapować delikatnie po wierzchu jasną farbą zbliżoną do koloru tła reszty, ale zgubisz liście wtedy...
Mogłabyś jeszcze go polubićSmile
Mi się nawet ten kraczek podoba, choć rzeczywiście za ciężki do reszty, mam akurat podobny problem z medium na bombce i rozważam co robić dalejWink


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - metamorfoza ramy i chustecznik - MonikaMagdalena - 12-04-2012

Świetnie te grube spękania wyszły, mnie to się pdoobaja taka wyraźne, duży przedmiot to i spękania duże i bardzo fajnie:]


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - metamorfoza ramy i chustecznik - Shanna - 12-04-2012

Mnie tez sie podoba i nie widze potrzeby wyrzucania go.Smile
Gora wyglada troche przyciezko, ale zanim cos zeskrobiesz, zaszpachlujesz czy zmyjesz sprobuj wlozyc do niego chusteczki. Bialy kolor powinien troche stonowac wszystko. A jak to nie ''rozjasni optycznie'' i nie przytlumi ciut ciezkiego kraka to wtedy sie bedziesz martwic co dalej.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - metamorfoza ramy i chustecznik - Erato - 12-04-2012

Dziewczyny, ale ja napisałam, że nie zamierzam już nic z nim robić Smile
Dziękuję Wam za wszystkie uwagi i komentarze - Shanno taką mam nadzieję, że z chusteczkami ogólny image chustecznika wysubtelnieje Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - metamorfoza ramy i chustecznik - Erato - 12-04-2012

Mery no tak to właśnie jest Big Grin Ja użyłam tego kraka po raz pierwszy i wyszła ta popękana Sahara... A na ramie ten sam preparat i zupełnie inny efekt. Na szczęście Big Grin
Chusteczki jako wkład do prezentu już kupione Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - metamorfoza ramy i chustecznik - lilianna - 12-04-2012

Mnie się rameczka okrutnie podoba a w husteczniku boki,śliczna ta serwetka


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - metamorfoza ramy i chustecznik - Erato - 12-04-2012

To się uśmiechnij do muszki lilianno, może jeszcze ma na wymianę Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - metamorfoza ramy i chustecznik - szksat - 12-05-2012

Ramka jest śliczna - taka delikatna Smile A chustecznik... no cóż, rewelacyjny pomysł z liśćmi i piękny motyw, a krak trochę się za bardzo rozkraczył Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-06-2012

Specjalnie na dziś w klimacie mikołajkowym Big GrinBig Grin Albo raczej miau-kołajkowym Big Grin
       

No i taca w komplecie z podkładkami - trochę mi łyso pokazywać ją jak Dominika pokazała to swoje zegarowo-guzikowe cudo, no ale cóż...
           

Komplet jest w prezencie mikołajkowym dla mojej mamy, która jest namiętną herbaciarą i czasem zaprasza psiapsiółki na herbatkę, to jej się przyda...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - madkasia1 - 12-06-2012

cudo - nic dodac nic ujác Smileboze kieda ja takie cudenka stworze