Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - trauma z tacą str. 36 - Erato - 11-20-2012

Gofira, no czemu, no właśnie czemu Big Grin Czemu nie zrobiłam wielu rzeczy, które powinnam była Big Grin
Ale jak na żelazko, bez kleju? Bo potem to ja ją prasowałam, i owszem... Bez tego to w ogóle byłaby megaklapa. I tak na szczęście mam malutkie żelazko turystyczne, które się zmieści do środka - to jest malutka taca, zwykłe żelazko się nie mieści.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - trauma z tacą str. 36 - Erato - 11-20-2012

muszko, ajlowju Big Grin "Pięknie zrobiona" toz to wspaniały komplement dla mnie Big Grin Ta biel nie miała być taka... Miała być półtransparentna, pokazująca strukturę drewna. Ale w przypadku tej tacy nic nie wyszło tak, jak miało Tongue Choć akurat ten kontrast bieli z wzorem mnie się ostatecznie podoba.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - nowe bombki - Erato - 11-26-2012

Pokazuję dwie kolejne bombki - jako że chyba każdy musi w końcu zrobić coś z tymi aniołkami, no to zrobiłam i ja Big Grin Bombka wyszła śliczna (no, moim zdaniem...), za to na zdjęciach nijak jej urody oddać nie potrafię Undecided
               
Druga z ptakami - podoba mi się jak wyszedł motyw, za to w ogóle nie wyszło mi maskowanie spojenia po bokach, wygląda to jak marny relief na chińskim zniczu Big Grin
   

I jeszcze zdjęcia ptasiej bombki


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - nowe bombki - craftingbydominique - 11-26-2012

Mysle, ze to sa jedne z pieciu najpieknieszych bombek ktore widzialam na forum do tej pory... ptaszkowa szczegolnie, no nie.. chyba wlasnie ta jest moim faworytem zimy 2012/13! Smile Bardzo lubie te serwetke, motyw idealnie dopasowany do ksztaltu.. jakby na karmniku przycupnely, i konturoweczka... mniam! pychota!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - nowe bombki - Zuza - 11-26-2012

Te aniołki to chyba najpopularniejszy motyw... I przez niektórych uważany za jedyny słuszny! Tongue Ja też z nimi coś tak robiłam i pewnie jeszcze zrobię, bo... patrz wyżej Big Grin

Co tam masz w tle?? Te takie mroźne wachlarze?? Co to?????

A łączenie bombki ptaszkowej jest bossskie!!! Nie wiem gdzie Ty takie chińskie widziałaś, bo u nas takich pięknych nie ma...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - nowe bombki - Erato - 11-26-2012

Dominiko, taki komplement od Ciebie - no naprawdę, unoszę się 5 cm nad ziemią Big Grin Bardzo dziekuję.
Zuza, mroźne wachlarze, jak to poetycko nazwałaś, to po prostu farba akrylowa "natapowana" półokrągłym kawałeczkiem gąbki do makijażu. Miało to dać efekt chmurki, w ktorej unosi się rzeczony aniołek Big Grin Normalnie to nie jest tak mocno widoczne, zrobiłam zdjęcie pod światło.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - nowe bombki - Erato - 11-26-2012

Natabus, bardzo Ci dziękuję Heart To nie o skromność chodzi - po prostu nie podoba mi się to, co zrobiłam, nie staram się kokietować Wink. No ale już tak to ze mną jest chyba - jak mnie się bardzo podoba, to Wasz odbiór jest niespecjalnie entuzjastyczny (tak eufemistycznie mówiąc), a jak nie jestem zadowolona - to się okazuje, że decuczarodziejkom się podoba! Sama nie wiem, jakie z tego wnioski wyciągnąć Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - nowe bombki - RotkiwKerianna - 11-26-2012

bombeczki bardzo mi się podobają, są w moim klimacie Smile.
z tym zniczem to pojechałaś...hehehe chciała bym robić taką chińszczyznę....
jeśli chodzi o bombki w reali i te same na zdjęciach....to wiem co czujesz...zawsze jakoś tak na zdjęciach wychodzi inaczej......


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - nowe bombki - craftingbydominique - 11-26-2012

Ta ptaszkowa jest po prostu perfekcyjna, tyle w temacie Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - nowe bombki - Dyzia - 11-26-2012

Zgadzam się z Dominiką, jedne z najpiękniejszych,a najbardziej ptaszkowa oczywiścieSmile