Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - ostatnie jajo - asiek_71 - 04-18-2014

Pięknie, błyszcząco i cieniująco na tej pisance. Śliczna ptaszyna w pięknym towarzystwie kolorów i blaskuSmile


RE: Decu każdy może - ptaszek obok klatki czyli zajączek dla Shanny :) - Erato - 04-18-2014

Dziękuję Wam bardzo za ciepłe słowa na temat ptasiej pisanki - zostajemy w temacie ptaszkowym, czyli pokazuję pudełeczko zrobione dla Shanny w ramach Zajączka. Motyw na wieczku jest w całości przetransferowany, dół to oczywiście bejce i trochę zielonkawej pasty Pentart, w niektórych miejscach jest lakier kameleon złoty Pentartu, wszystko wylakierowane Vidaronem.

Jako że Dorota lubi motywy pisane i fragmenty wierszy, to w środku znalazł się cytat z wiersza Emily Dickinson - sens (wybacz Emily kulawe tłumaczenie) mniej więcej
"nadzieja to rzecz pierzasta
która sadowi się w duszy
śpiewa melodię bez słów
i nie przestaje nigdy"


RE: Decu każdy może - ptaszek obok klatki czyli zajączek dla Shanny :) - Shanna - 04-18-2014

Er- jeszcze raz dziekujeSmile
A pudeleczko na zdjeciach ladne, w moich lapkach czyli w realu wrecz cudowne.
Motyw zatopiony w szkle. Normalnie jak zobaczylam powierzchnie lakieru to mi kopara opadla. Ja za 100 lat takiej gladkosci tutejszymi specyfikami nie osiagne.
A zloto cudne. No w ogole cud miod malina i orzeszkiSmile Warto bylo czekac na zajaca.
Dziekuje za cudoSmile


RE: Decu każdy może - ptaszek obok klatki czyli zajączek dla Shanny :) - Erato - 04-18-2014

Dorota, dla mnie sama radość - i wykonanie pudełka, i to, że Tobie się spodobał prezent Smile


RE: Decu każdy może - ptaszek obok klatki czyli zajączek dla Shanny :) - Vika - 04-18-2014

Piękna całość i każdy szczegół z osobna, napracowałaś się Eratuśka, ale efekt fantastico!!!


RE: Decu każdy może - ptaszek obok klatki czyli zajączek dla Shanny :) - DecouDream - 04-18-2014

Zauroczona jestem tą szkatułką. Przepiękna góra, wszystko mi się w niej szalenie podoba. Reszta też rewelacja i ten piękny cytat. Brawo, brawo!


RE: Decu każdy może - ptaszek obok klatki czyli zajączek dla Shanny :) - Erato - 04-18-2014

Bardzo Wam dziękuję za pochwały, ale wiecie - w tym przypadku liczy się tylko to, że Shanni się podoba Wink

oli, żaden szklący - zwykły Vidaron jedwabisty połysk, tylko warstw sporo (ale też bez szaleństwa, kilkanaście, może raz szlifnięte), a cały "wic" polega na tym, żeby ostatnią warstwę nałożyć możliwie grubo i możliwie bez pęcherzyków (co jest mało możliwe, więc ja igiełkę w rączkę i te pęcherzyki natentychmiast przekłuwam).


RE: Decu każdy może - ptaszek obok klatki czyli zajączek dla Shanny :) - wiolka42 - 04-18-2014

Obejrzałam , pocieszyłam oczy . Er extra pomysł i wykonanie . Kolejna mistrzyni pudełek . Nie bedę ukrywała że zazdroszczę talentu Smile. To jest taka pozytywna zazdrość Wink.


RE: Decu każdy może - ptaszek obok klatki czyli zajączek dla Shanny :) - Erato - 04-18-2014

Wiolka, dzięki za tę pozytywną zazdrość Wink
Oli a Ty Vidaronu nie używasz?


RE: Decu każdy może - ptaszek obok klatki czyli zajączek dla Shanny :) - abask - 04-18-2014

Ja tak szybko i zwięźle acz wymownie... Piękności Wink