Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - Virgo_777 - 03-04-2014

(03-04-2014, 05:24 PM)gofira napisał(a): a ja lubię ten 3v3- nim robiłam pierwsza w życiu prace i ma on jeszcze jedna zaletę - nie żółknie wcale a wcale

Całkiem możliwe, że to wina albo farby, albo klejo-lakieru pod 3V3 (lub V33 - jak zwał tak zwał), ale na białej pracy po trzech latach troszkę zżółkł niestety.


RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - Erato - 03-06-2014

Nata, ja włożę Twoją koralikową i będę szpanować Big Grin


RE: Decu każdy może - japońska torbówka z zagadką ;) - Erato - 03-06-2014

Poczyniłam pierwszą w życiu torbówkę Big Grin Akurat się na tej tyciej buteleczce zmieściły japońskie obrazki.
           

Do torbówki jest zagadka - co jest napisane na boku?
   
Podpowiedź - litery z japońskiej katakany Cool


RE: Decu każdy może - japońska torbówka z zagadką ;) - DecouDream - 03-06-2014

Ale mi się podoba! Super dobrany motyw i bardzo dobrze, że szyjka została naga.


RE: Decu każdy może - japońska torbówka z zagadką ;) - Vika - 03-06-2014

"Siup w ten głupi dziób"! Przecież każdy to przeczyta z zamkniętymi oczyma... ja nie wiem gdzie tu zagadka??!!

A torbówka mniam, mniam... oli porwał już, ale to było do przewidzenia Sad


RE: Decu każdy może - japońska torbówka z zagadką ;) - Erato - 03-06-2014

(03-06-2014, 03:44 PM)DecouDream napisał(a): Ale mi się podoba! Super dobrany motyw i bardzo dobrze, że szyjka została naga.
Bo na szyjce jeszcze miał dyndać taki czerwony frędzelek. Ale nigdzie nie znalazłam takiego, a jedyny "chiński sklep", który znam, i w którym mogłoby się coś takiego znaleźć, się zamknął Big Grin

Żadne siup w dziób ani takie tam.
Ściąga:
   


RE: Decu każdy może - japońska torbówka z zagadką ;) - wiolka42 - 03-06-2014

Er fajne motywy Smile wykonanie zresztą też Wink. Oli znowu zabrała , a to maupa Smile . No dobra niech się cieszy . Nie wiem co tam napisane - może chluśniem bo uśniem Wink.

ERATO????????????


RE: Decu każdy może - japońska torbówka z zagadką ;) - gofira - 03-06-2014

oli kleptomanka ehhhhh
wg mnie pierwszy znaczek to "e" ostatni "i" tylko tego środkowego nie mogę rozszyfrować


RE: Decu każdy może - japońska torbówka z zagadką ;) - DecouDream - 03-06-2014

Erato Big Grin

Doooobra zagadka!
PS. A może masz niedaleko jakąś restaurację chińską, oni takie bibeloty zazwyczaj mają u siebie, jeden by Ci mogli zgratisować Smile


RE: Decu każdy może - japońska torbówka z zagadką ;) - Erato - 03-06-2014

Brawo wiolka, pierwsza zgadła Big Grin Czy raczej odczytała Wink Gofi no niestety, mam zdecydowanie za małą wprawę w malowaniu ideogramów pędzelkiem Big Grin

DecouDream - no to jest jakiś pomysł, może skoczę dziś na chińszczyznę Big Grin