Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - Kruszyna - 03-03-2014

koronkowa bransoletka świetna jest! Pomysł z koronką podoba mi się, popacianie pastami i innymi specyfikami dało świetny efekt!


RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - Erato - 03-03-2014

Dzięki Kruszyno Smile


RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - Ginger - 03-04-2014

Ja uwielbiam koronki i uwielbiam Lawendę.Obie mi się podobają lecz widzę ,że koronkowa już zabrana .Nie często nosze bransoletki bo w zasadzie przeważnie są za duże i mi przelatują przez dłonie jednak uważam,że są przydatne ponieważ przy ich pomocy można odwracać uwagę od innych szczegółów garderoby.Mały kobiecy zabieg a jaki efekt! Te cuda na pewno by zadziałały bo uwagę przykuwają.Dobrej zabawy na warsztatach.Najważniejszy jest luz i dobra zabawa,wtedy wiedza wchodzi do głowy migusiem i nawiązuje się miłe relacje.DD mnie japonki na nogach na śniegu nie dziwią.Angielki tak się ubierają.Na górze gruba kurtka, geterki ponizej i japonki na gołe stopy.A potem w jesieni życia powykręcane na wózkach inwalidzkich, bo przecież nery się wietrzyło i stopki stale moczyło.


RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - Erato - 03-04-2014

Lady, jeśli tylko zdoła Ci poprawić humor, to bierz Big Grin
Ginger, dzięki. Wczoraj dostałam paczkę z materiałami, które zamówiłam na warsztaty - głównie bransoletki i drewniane bazy pod kolczyki. Bransolety zamówiłam szersze, 4-centymetrowe, żeby się więcej zmieściło i łatwiej kleiło Smile


RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - gofira - 03-04-2014

hmmm lawendowa wiosenna a błyszczaca .. kobieca


RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - DecouDream - 03-04-2014

Raz miałam podejście do kolczyków decou i poległam. Małe to takie, ciężko mi było wzór dobrać, odstawiłam i do dziś leżą.


RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - Erato - 03-04-2014

DD no właśnie dlatego ja nie robię kolczyków decou - raz w życiu zrobiłam, ale one były dość duże, takie kółka. A już zupełnie nie mogę pojąć, jak można oklejać drewniane koraliki - nie dla mnie takie ściubolenie...

Gofi właśnie mało błyszcząca... Zazwyczaj bransolety lakierowałam szklącym, a na tej wypróbowałam 3V3 "w żelu niekapiącym", no i faktycznie lakier "nie płacze", niemniej błysku takiego jak szklący nie ma.


RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - gofira - 03-04-2014

a ja lubię ten 3v3- nim robiłam pierwsza w życiu prace i ma on jeszcze jedna zaletę - nie żółknie wcale a wcale


RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - DecouDream - 03-04-2014

Gofi, na białym też nie?


RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - Erato - 03-04-2014

Nie no fajny jest, tylko ze w porównaniu do szklącego nie ma takiego połysku. Ale całkiem jest niezły i faktycznie biały, tzn. biały w puszce, czyli nie żółty Smile Dobry do lakierowania jaj, bo nie płacze Big Grin