Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - craftingbydominique - 02-02-2014

Piekna ta serwetka, fajnie splywa w dol chustecznika. Nic mu wiecej nie potrzeba, zadnej filozofii na pewno Smile Fajne inki, nie?


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - Erato - 02-02-2014

Fajne, chociaż mogłyby mieć mniej oczoj.... kolory Big Grin Muszę chyba je z czymś mieszać. Tutaj jest OK, bo koloru jest smuga grubości włosa...
A co myślicie, żeby dodać temu chusteczniku metalowe a la mosiężne narożniki?


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - Vika - 02-02-2014

Turkusowa Inka Gold... no muzyka dla mych uszu Wink
Wszystko co z turkusową czy to Inką, czy inną patyną, musi być ładne, to i co się dziwić, że i on - chustecznik - jest!


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - jomajka12 - 02-02-2014

Chustecznik bardzo mi przypasował właśnie dzięki takiej prostocie. A turkusowy cień na krawędziach to jak Twój podpis.


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - DecouDream - 02-02-2014

Piękny chustecznik, piękny motyw. Wydaje mi się, że narożniki to było by za dużo.


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - Joanka215 - 02-02-2014

Piękny, ta kropelka turkusu dodała smaczku Smile


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - Erato - 02-02-2014

Grarut, każdy może, choć może nie każdy powinien Tongue Dziękuje Ci za tak miły komentarz na temat i chustecznika, i moich wytworów w ogólności Heart
Vika, myślisz, ze ona, ta turkusowa inka znaczy, tak działa? To ja wszędzie ją teraz wtrynię Big Grin
DecouDream, zapewne masz rację, bo najgorzej jest "przedobrzyć". Jak dorwę narożniki to po prostu zobaczę, jak to by wyglądało.
Jomi, Joanka, dziękuję Smile
Nata, ciekawa jestem, kto projektuje te wszystkie idealne do decou serwetki...


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - DecouDream - 02-02-2014

(02-02-2014, 05:57 PM)grarut napisał(a): Erato właściwie, to tytuł Twojego wątku nijak ma się do rzeczywistości. Decu każdy może - no kurna chata śmiem twierdzić, że nie każdy. No jak każdy? No jak? Sad
Nooo, żeby było odrobinę sprawiedliwie, to powiem może tak. Że decu każdy może, owszem, ale takie, jak Twoje decou, to nie każdy, oj nie każdy może. Nie wystarczy pomysł (choć to b. ważna rzecz), ale zrealizować go. To jest dopiero sztuka, a to już nie każdy... Big Grin
(...)

Oj, zgadzam się. Uważam, że pomalowanie deski, naklejenie kawałka papieru, a potem polakierowanie to faktycznie żadna SZTUKA.

A co jest sztuką, można sprawdzić zerkając choćby na ten chustecznik...


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - craftingbydominique - 02-02-2014

Narozniki i tak sie do czegos przydadza.... jak to mowia gorale... przydasi w decu nigdy nie dosyc Smile


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - Erato - 02-02-2014

DD, a to mi ego napompowałaś Wink
Domi, tylko żeby mieć jeszcze ze trzy szafy na to wszystko Big Grin