Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - zegar metodą Parvi - Erato - 01-26-2014

Nata, no bo schrzaniłam, taka jest prawda Big Grin Dziewczyny mi tu oględnie, że ładnie, ale lepsze turkusy, a tu trzeba między oczy Big Grin Serio to na żywo tych niedociągnięć tak nie widać, na gładkim tle byłaby max porażka. A ja i tak skrobałam ten wzór z nadmiaru farby Wink To był drugi wzór przez szablon farbą, jaki robiłam - częściej używam jednak masy.

Chwilowo nic turkusowego nie będzie, Oli, sorry! Big Grin


RE: Decu każdy może - zegar metodą Parvi - Erato - 01-26-2014

Mery no i to jest właśnie cała zabawa, każda ma jakiś nowy pomysł! Myślę, że motyw z szablony mógłby bardzo fajnie zagrać. Nie wiem, jak z serwetkowym.


RE: Decu każdy może - zegar metodą Parvi - parviflora - 01-27-2014

No i pięknie wyszło! Cieszę się, że zainspirowałam! Ja kawałki naklejam - bo czasem wystarczy 1 lub 2 warstwy jak jest gęsto włókienek Smile Na ciemnym tle robiłam tylko biżuterię, ale też - nie naklejałam nic tylko masą robiłam obrazek.

Co do obrazka między dwie warstwy ryżu - daje radę, tylko trzeba sobie kombinować, żeby np jakieś włókno nie zakryło ważnego elementu motywu - mnie zakryło oko i pół mordki kota - nie zauważyłam - dopiero jak wyschło - wyszło po prostu kiepsko. Zdarłam - i już nie kombinowałam Wink


RE: Decu każdy może - puszeczka z fioletowym na l... ;p - Erato - 01-29-2014

W Home&You sprzedają bardzo pięknie pachnące świece w metalowych puszkach - same korzyści, bo świece pachną, a jak się wypalą, to zostaje ładna puszka Smile
Machnęłam taką jedną i jakoś tak mi się zachciało lawendowego wzorka Tongue
Dół: fioletowa farba, filetowy papier ryżowy, serwetka, szklący Renesans, wypieczone; góra: serwetka na białym podkładzie, miki, kropki z konturówki, wszystko zalane Dimensionalem.

Ponieważ w środku niestety zostaje mocowanie knota, przyklejone czymś mocniejszym niż beton, to muszę jeszcze zrobić wypełnienie, marzy mi się poduszeczka z aksamitu w kolorze bzu, ale jako że nie szyję ani nie znam nikogo, kto szyje, to nie mam żadnych skrawków materiału. Więc na razie w środku niewykończona...

Zdjęcia mi wyszły fatalnie, światło było rano do doopy. Szczególnie nie udało mi się dobrze pokazać, jak wygląda wieczko z mieniącymi się mikami zalanymi preparatem.


RE: Decu każdy może - puszeczka z fioletowym na l... ;p - Vika - 01-29-2014

Co Ci powiem, to Ci powiem, ale Ci powiem -no!
Znam te puszeczki, znam, i to co zrobiłaś z jedną z nich bardzo mi się podoba (nie przeczę, że cudny fiolecik bardzo przychylnie mnie nastroił...) i to na l doskonale się wpasowało, i miki też widzę!
Jestem na tak! Smile



Choć prawdę powiedziawszy najpierw chciałam napisać alpaka... bo ja zła kobieta jestem... ale pracuję nad sobą Big Grin


RE: Decu każdy może - puszeczka z fioletowym na l... ;p - Erato - 01-29-2014

To się umówmy, że jak będziesz chciała obrzucić mnie jakąś wymyślną obelgą, to powiesz "ty...alpako!!!" Tongue


RE: Decu każdy może - puszeczka z fioletowym na l... ;p - Vika - 01-29-2014

Zrobione Big Grin


RE: Decu każdy może - puszeczka z fioletowym na l... ;p - Kruszyna - 01-29-2014

a ja takich puszek jeszcze nie widziałam, ale Twoja podoba mi się - lawendowy motyw i fiolet pięknie ze sobą współgrają Smile


RE: Decu każdy może - puszeczka z fioletowym na l... ;p - Maglia - 01-29-2014

Urocza puszeczka Smile Zamiast poduszeczki możesz ją wyłozyć takim fioletowym siankiem sizalowym, też będzie fajnie


RE: Decu każdy może - puszeczka z fioletowym na l... ;p - wiolka42 - 01-29-2014

Olka jeszcze tu nie była więc ja zabieram Wink. Lubię fiolety w każdej postaci. Na wieczku troche widać mikę - wiem że nie da się uchwycić tego jak fajowo sie mieni . Jakie kolory tam dałaś ? Bardzo gustownie wygląda to klejenie motywu na papier ryżowy . Też muszę spróbować Wink.