Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - butelka znów ale mi się nie podoba :( - abask - 10-26-2013

A mi to się podobają jeszcze te maziania Smile One Ci super wychodzą Wink)


RE: Decu każdy może - butelka znów ale mi się nie podoba :( - apawlaczka - 10-26-2013

a mnie tam się podoba, tylko bym przerobiła na mat :-) bardzo ładne tło, ogólnie lubię taki styl - chyba retro :-)


RE: Decu każdy może - butelka znów ale mi się nie podoba :( - craftingbydominique - 10-27-2013

Ale czarny PR butelczynie zrobilas... no fakt, w porownaniu z krolowa ta wypada bladziej, nie ma tego czegos. A etykieta, jako motyw, czad, zakretka toze.


RE: Decu każdy może - butelka znów ale mi się nie podoba :( - Zuza - 10-27-2013

Ja tam nie widzę, żeby krzywa etykietka była.... A nawet jakby - etykietka ma prawo być krzywo! Big Grin


RE: Decu każdy może - butelka znów ale mi się nie podoba :( - Erato - 10-27-2013

Gra, to nie taki "transfer banał", tylko tak robiony jak lakierem - wydruk przyklejasz zadrukowaną stroną, tyle tylko, ze na farbie. No i dalej normalnie, suszysz, rolujesz papier. Tak zrobiłam kiedyś próbkę na podkładce z tancerką z obrazu Kurasova. Z mojej drukarki banał nie wychodzi nawet czarny...
Mnie sie ta etykieta bardzo podoba i nie przeszkadza mi, ze jest "butelka z etykietą". Zasadniczo tak miało być. Tylko ze całość mnie jakoś nie bierze, może dlatego, ze kolory "nie moje" Smile Zobaczymy, czy się obdarowanej spodoba, to dla mojej ciotki na jej nalewkę.


RE: Decu każdy może - butelka znów ale mi się nie podoba :( - Vika - 10-27-2013

A ja powiem tak - te rozpływające się brązy, to przenikanie koloru, te nieregularne jeziorka mnie się bardzo podobają, a do etykiet nie mam nic przeciwko Tongue
a że krzywo? no i co z tego?? wystarczy lekko przechylić głowę...
zresztą to hand made jest, a nie jakaś tam taśma produkcyjna w fabryce silnie skomputeryzowana.


RE: Decu każdy może - butelka znów ale mi się nie podoba :( - Erato - 10-27-2013

Vika Big Grin


RE: Decu każdy może - butelka znów ale mi się nie podoba :( - Erato - 10-29-2013

Grarutku, wydruk z atramentówki. Ale ja mam taką specyficzną jakąś tę drukarkę, czy raczej tusze, one dość dobrze "znoszą" transferowanie. Odłazi trochę koloru z papierem, ale większość zostaje Smile

Wrzucam próbny lampionik odgapiony troszkę od Viki, tzn. odgapiony jest krak bez wypełnień, a reszta to już inna bajka zupełnie Big Grin Kolorystykę zdefiniował werniks postarzający, który nadaje bursztynowo-złotawy odcień. Plus jeszcze pociągnęłam złotym Chameleonem. W środku sypane na mokry lakier miki, trochę to jeszcze musiałam zmywać, ale już Was nie zanudzam opisami walki z materią Big Grin Na koniec niezawodny szklący Renesans, piekarnik.

I wieczorem ze świeczką


RE: Decu każdy może - z bursztynowej komnaty - Zuza - 10-29-2013

OOOOOOOOOOO!!! Takie lampiony chętnie bym na grobach widziała... Proste, elegancie i nawet "na bogato", bo złoto widać! Smile


RE: Decu każdy może - z bursztynowej komnaty - wiolka42 - 10-29-2013

Super . Bardzo efektownie wyglądają te spęki . Na grób taki ? Czemu nie SmileSmile.