Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Paris New York - jomajka12 - 07-22-2013

Piękny komplecik, bardzo udany.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Paris New York - asiek25 - 07-22-2013

Podziwiam wykonawstwo Smile
I zastanawiam się, czy nie świerzbi Cię, aby pomalować tę szafkę na buty i obudowę tego wieszaka Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Paris New York - Erato - 07-22-2013

Asiek, absolutnie nie - zdziwiłabyś się, ale ja w domu mam bardzo mało ozdobnych, wzorzystych rzeczy, a już w szczególności wyrobów decou Big Grin Lubię takie rzeczy i lubię je robić, ale się nimi nie otaczam, wolę gładkie, proste i czyste formy.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Paris New York - Zuza - 07-22-2013

Omatko! Piekne te wieszaki! A ten kącik przedpokojowy to już zupełnie z nimi wymiata!!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Paris New York - Kruszyna - 07-23-2013

świetne wieszaczki piękny kącik stworzyłaś Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Paris New York - Vika - 07-23-2013

A teraz w te pędy zasuwaj z wieszakami dla gości Big Grin, bo jak nie zrobisz to będą zgrzytać...

Pięknie to wykombinowałaś (Ty te brzegi serwetki amputuj papierem ściernym, nie nożykiem - łatwiej, milej i bez stresu, a do tego równo Wink)
no i cała aranżacja przedpokoju na piątkę.
Ślicznie!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Paris New York - abask - 07-23-2013

Ależ śliczne te wieszaczki
i rzeczywiście świetnie pasują.
Z żółtymi butami i obrazem
nader się dobrze komponują.

Pasują idealnie do Twojego korytarza a i motywy są super Wink


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Paris New York - Erato - 07-23-2013

Bardzo dziękuję i zapraszam w gości Big Grin
Vika, to wieszaki dla gości, my (tzn. domownicy) tam nic nie wieszamy, nasze ciuchy mieszkają w szafie. Więc te wieszaki tam wiszą gołe, mają ładnie wyglądać i czekać na gości Big Grin Jestem bardzo zadowolona z tego kącika, bo do niedawna nie miałam żadnego wieszaka w przedpokoju i płaszcze gości lądowały na łóżku w sypialni... Aż wreszcie zobaczyłam w Jysku to coś z ławeczką. No i jestem dumna, bo sama pomalowałam ścianę Cool Dałam wydrukować fotkę z Niu Jorku, żeby schować pod nią szafkę na bezpieczniki, no i brakowało tylko wieszaków!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Paris New York - apawlaczka - 07-24-2013

o jejku co za cudowności, świetna przedpokojowa aranżacja :-)


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Paris New York - craftingbydominique - 07-24-2013

o, ja tez chce cytroniaka takiego!!! nawet przyklejony lepszy niz na zywo. Cudnie je wymyslilas i zrobilas. Znow inspiracja - plamy koloru na szarosciach, czad.