Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - Dyzia - 06-18-2013

Fajnie swoje przygody opisałaś Smile Mi się takie przetarte napisy podobają Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - Erato - 06-18-2013

(06-18-2013, 12:58 PM)asiek_71 napisał(a): Nie zabierzesz jej na wyprawy do warzywniaka ani po alkoholowe trunki bo....bo ja zabieram szybciutko Ci te cudeńko. Piękna, oryginalna praca, nawet jeżeli sa na niej jakieś zmarszczki dla mnie jest śliczniastaSmile) Nie wiem dlaczego, alewcięło chyba mój post a'propo tacy i bransoletek-popodziwiałam, powzdychałam nad talentem Twym niewątpliwym i cóż mogę napisać?-taca jakby do mojej kuchni stworzona a bransoletki-choć nie noszę to chętnie bym taką założyła-super pomysł z zaakcentowaniem piękna słojów
Asia dziękuję za tyle komplementów Heart Bardzo się cieszę, że Ci się podobają moje produkcje.
Zuza napisał(a):nie na nitro, tylko na preparat samochodowy o nazwie CARPLAN
nie, no ja padnę. Na co?! A do czego jest ten carplan (poza dekupażem oczywiście Big Grin )

Domi, motyw leci prawie dookoła, bo na brzegach jest ucięty. Citra w PL nie ma, ale jak widzisz, jest całe bogactwo różnych innych paskudztw, na przykład samochodowych Tongue A konkurs tekstylny chyba kiedyś był, woreczkowy o ile kojarzę. Przyznam, że do kupienia surowych toreb natchnął mnie motyw z "mojego" niedoszłego konkursu, pomyślałam, że zrobię z nim torbę plażową. Ale póki co nie mam preparatu do transferu na materiał, no chyba, że też spróbuję na nitro Smile

Lady S, to rozlanie naprawdę nie wyglądało fajnie Undecided Gdyby jeszcze napisy były kolorowe, no to może. Ale zaciek z czarnego napisu wygląda po prostu jak... zaciek Big Grin Jak brudne.


A, no i jeszcze Wam chcę coś pokazać - pod wpływem tego kleju ta serwetka dość istotnie zmieniła kolor... Pierwotnie miała mniej jaskrawe kolory, a potem się zrobiła miejscami żarówiasto-różowiasta Big Grin
Tu jest zdjęcie w trakcie roboty, kawałek naklejony i drugi kawałek jeszcze suchy, w pierwotnych kolorach...
   


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - Zuza - 06-18-2013

Carplan do elektryki jakiejś służy - ja się na tym nie znam, tu masz linka: http://www.fhkrystyna-import.pl/pl/o/CARPLAN-Powloka-antyprzebiciowa-400ml
Kolorowe wydruki też wychodzą... Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - Erato - 06-18-2013

(06-18-2013, 04:20 PM)Zuza napisał(a): Carplan do elektryki jakiejś służy - ja się na tym nie znam, tu masz linka: http://www.fhkrystyna-import.pl/pl/o/CARPLAN-Powloka-antyprzebiciowa-400ml
Kolorowe wydruki też wychodzą... Smile

cytuję: "ODPOWIEDNI DO: - Elektryki samochodowej, przewodów wysokiego napięcia - Cewek zapłonowych, rozdzielaczy"
Należy dodać "oraz dekupażu" Big Grin
Ale jak Ty na to wpadłaś?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - Shanna - 06-18-2013

Torba wyszla ciekawie. Transfery piekne. Mnie wychodza tylko wtedy gdy im sie chceTongue
A zeby nie bylo zmarszczek to nastepnym razem wez medium do tkanin pentartu. W samouczku masz moj tutek do decu na tkaninie (choc pewnie widzialas). Przestestowalam kilka w miedzyczasie i tylko pentart nie marszczy i ogolnie pieknie wychodzi.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - lavenda - 06-18-2013

Jak dla mnie bomba! Sama chętnie bym sobie w niej paradowała na zakupki Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - Zuza - 06-18-2013

Erato i inne zainteresowane - zerknijcie do Samouczka - Transfery Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - jomajka12 - 06-18-2013

REWELACJA!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - Erato - 06-18-2013

(06-18-2013, 08:23 PM)Ataner napisał(a): Z taką torbą to od razu na paryskie stragany leć kupowaćBig Grin Niepowtarzalna i podoba mi się.
Aha, a torba nie pachnie nitro?
Nie, wywietrzało zupełnie. Trochę pachnie klejem do serwetek, ale zapachu nitro ani śladu.

Shanna, dzięki za cynk, kupię sobie to medium Pentartu - Nerchau już mi się skończył, a jeszcze mam parę pomysłów (i torebek Big Grin )

Pięknie dziękuję za takie piękne komentarze!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - abask - 06-18-2013

Kapitalna torba Wink)) I takie żywe kolory że hej Wink
No i opis bombowy. Można się od Ciebie uczyć Wink))