Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-26-2012

(10-26-2012, 08:59 PM)martyna20031 napisał(a): Ciekawe zastosowanie dla piekarnika. Na pytanie -jak zrobiłaś swiece?
-a zapiekłam w piekarniku
Ha ha, no to akurat mogłoby się źle skończyć Big Grin Lepiej mieć coś plaskiego i gorącego...
Ooo, raclette! Big GrinBig GrinBig Grin



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - brunetka - 10-26-2012

Jakie te wiewiórki są cudne! Nic tylko tulić, kochać i całować Wink Ale jako, że są na świeczce, to patrzeć i podziwiać Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - dooti31 - 10-27-2012

Świeczki bardzo ładne, przymierzam się od jakiegoś czasu żeby jakąś zrobić ale jakoś tak mi nie po drodze Smile Co do wcześniejszych prac to bardzo spodobał mi się abażur! Też miałam w planach ale są strasznie drogie a mój ze starej lampki się popsuł i nie da rady zamocować go na żarówce Sad


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Zuzinka - 10-27-2012

Wieszaczek jesienny i świeczuszki są bardzo starannie wykonane.
A tulipankową świeczkę chętnie bym postawiła na swojej półce Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-27-2012

(10-27-2012, 10:38 AM)mery napisał(a): Piękne świece,no mnie też zachwyciła tulipanowa,może dlatego,że żywsze kolorki. Jak czytałam o Twym patencie,to natychmiast przypominam sobie,kto z sąsiadów ma płytę indukcyjnąBig Grin
Korekta - nie indukcyjna, tylko zwykła ceramiczna elektryczna. Bo indukcyjna się nie nagrzewa!
Grarut, myśle ze blacha doskonale się nada!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-28-2012

Wystarczy już chyba o tych świeczkach, więc żeby zmienić temat, wklejam ostatnie produkty: puszka na pędzle
           

i bransoletka - tu dekupażu nie ma, ale dawno za mną "chodziła" taka bransoletka z koronką.    


No i mam prośbę o podpowiedzi, jak wykończyć to pudełeczko:
   
Chodzi mi o to, czy dodać kolejny kolor - można powtórzyć fiolet lub brąz, które pojawiają się na obrazku - czy wykończyć tylko bielą. Myślałam o tym, żeby na wieczku boki obok transferu pociągnąć fioletem.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Zuza - 10-28-2012

Omatko! Mogłabym zrobić taki znaczek: - " - , bo wszystko co chciałam napisała Grarutka! Smile

No, może tylko z tą koronką na pudełeczku bym uważała, bo też może przedobrzyć... Może lepiej tasiemkę...?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Vika - 10-28-2012

Mnie się też podoba bransoleta, puszka jeszcze bardziej... Smile
A co do pudła - zgadzam się z Grażulą, też bym nie wprowadzała nowego koloru, a powtórzyłabym biel w środku, wieko zostawiłabym tak jak jest...
biel daje lekkości i delikatności (ta kapka fioletu, która tu jest tylko to wrażenie podkreśla Smile) a każdy nowy kolor tylko by całość przytłoczył...
Pomaluj środek na biało i będzie cud, miód i kiszone ogórki Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-28-2012

Grarut, koronka po prostu była czarna, nie ma co zdradzać Big Grin Bawełniana, gruba i czarna. Z początku się wkurzałam, że taka gruba, ale teraz nawet mi się podoba, bo wyszła taka "strukturalna", kropy z konturówki też są mocno wypukłe.

Puszka była uprzejma mieć idealnie takie wymiary, jak serwetka Big Grin - nic nie musiałam przycinać praktycznie, nawet w obwodzie się idealnie zeszło!

Pudełko zostawię wobec tego w bieli - środek po prostu jest niewykończony jeszcze, zamierzałam go pomalować na biało. Domaluję te wszystkie białe części i wtedy zobaczę, czy nie jest mdło.
Dziękuję za Wasze uwagi, c.d.n. Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Shanna - 10-28-2012

No prosze jakie cudaSmile Bransoletka cudna i jednoczesnie pomyslowo zrobiona. Ot wniosek, ze mozna miec cos mega fajnego przy niewielkim nakladzie pracy.
Pucha na pedzle tez miodzio. Mam ta serwetke, podoba mi sie, ale zastosowania jeszcze nie znalazlam.
A pudelko...juz kolezanki powiedzialySmile