Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!

Pełna wersja: lakierowanie , żeazko :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka :Smilemam kilka pytań o klejenie na żelazko, strasznie marszczy mi sie serwetka po nalozeniu lakieru po przeprasowaniu . mam wrazenie jakby dobre serwetka sie nie przykleiła... powierzchnia to chustecznik czy przyczyną może być to ze słoje są lekko nierowne i maja minimalne wyzłobienia? jak ratowac takie pomarszczenia czy po nalozeniu kolejnych warst lakieru bedzie to lepiej wyglądało. co ile kłaść kolejne warstwy lakieru i po ilu warstwach szlifowac jakim papierem?
Konstancjo, wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania znajdziesz w tym dziale: http://decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=107  i tym: http://decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=68
Nie dublujemy wiadomości w postach po to, żeby nie robić bałaganu na forum, bo nic nie będzie można znaleźć (patrz regulamin forum).
Warto po pomalowaniu chustecznika przeszlifować go, a dopiero potem naklejać serwetkę. I nie lać lakierem bez opamiętania na początku. Papier to papier- marszczyć się musi. Resztę doczytasz tam i w wątkach poszczególnych twórców.
Jeżeli znajdziesz problem, który na pewno nie był wcześniej opisany - wtedy pytaj.